מידע כללי

מידע כללי

מרוץ המדרגות הגדול והיפה בישראל – יוצא לדרך בפעם השביעית בחיפה!

הצטרפו לאלפים שיכבשו את הכרמל ב-4 למאי 2018 ותהנו מחווית ספורט שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר!
מרוץ המדרגות של חיפה הוא היחידי בישראל עם אוויר צח, נוף מדהים וחוויה אורבנית חיפאית. המרוץ שנחשב אחד היפים והמיוחדים בארץ מתאים לכל אחד בכל רמת כושר כולל ספורטאים מקצוענים, ספורטאים חובבים, משפחות, נוער וילדים.

המרוץ מתחיל בקמפוס הנמל בעיר התחתית ועולה דרך כל שכבות העיר עד קו הסיום בגן האם במרכז הכרמל. משתתפי המקצה העלית ימשיכו טיפוס של עוד 20 קומות בתוך מלון דן פנורמה על עבר הנקודה הגבוהה בחיפה במטרה לזכות בתואר אלוף ואלופת המדרגות של ישראל.

קצת נתונים:
אורך המרוץ כ-3 ק”מ, גובה אנכי כ-300 מטר וטיפוס של 1,075 מדרגות למקצים העממיים והתחרותיים ו- 1,500 מדרגות לעלית.

קל מאד להגיע למרוץ מכל מקום בארץ – מתחם הזינוק ממוקם כ-300 מטר מתחנת הרכבת “מרכז השמונה”, באזור חניה נוחה, קווי אוטובוסים ומטרונית רבים. הכרמלית לצערנו אינה פועלת בעקבות השריפה.

..... מתי המרוץ?

המרוץ יתקיים ביום שישי ה-4 למאי, בשעה 8:00 בקמפוס הנמל בעיר התחתית (הגעה למתחם החל משעה 6:00). לו”ז אירוע מפורט כולל שעות הזנקה וטקסי סיום ניתן למצוא בעמוד לוח זמנים.

..... מי יכול להשתתף?

כולם!
המרוץ מיועד לספורטאים מקצועיים, ספורטאים חובבים, צעירים, משפחות וילדים. כל אחד יכול למצוא את המקצה המתאים לו ולבלות בבוקר של ספורט, בריאות וחוויה חיפאית אורבנית מיוחדת.

..... מה המקצים וכמה עולה הרשמה?

המקצים הינם: עממי, תחרותי קטגוריות גיל (כולל מקצה נוער עד גיל 18) ותחרותי עלית. למידע נוסף על המקצים והרשמה כנסו לעמוד ההרשמה של המרוץ.

הבטיחו את מקומכם במרוץ המדרגות הענק
יש לכם עוד שאלות? כל התשובות בעמוד שאלות נפוצות.
לחצו כאן לקריאת תקנון השתתפות והרשמה