קבוצת אימון

קבוצת האימון הרשמית

ברוכים הבאים לעמוד קבוצת האימון של קרוספיט חיפה – המאמנת הרשמית של משתתפי מרוץ המדרגות של חיפה.
קרוספיט חיפה” – מועדון הקרוספיט הגדול בצפון מזמין אתכם להצטרף לקבוצת ההכנה למרוץ וליהנות מחוויה מדליקה, מקצועית ומעשירה שתלווה אתכם עד קו הסיום של המרוץ ותעזור לכם לשפר את יכולות הריצה, הגמישות והטכניקה.
בין אם אתם מתמודדים על התואר או רק רוצים לסיים את המרוץ בהצלחה, בעמוד קבוצת האימון תמצאו טיפים חשובים, תוכניות אימון וכמובן את הפרטים של קבוצת האימון החינמית של מרוץ המדרגות בהובלת מאמני קרוספיט חיפה.

קבוצת האימון הרשמית של מרוץ המדרגות פתוחה לכל המשתתפים ברמות מתחילים עד מתקדמים.
בקבוצה אתם תכירו את המסלול, תתאמנו ותתרגלו ריצה נכונה, וכמובן תעבדו על חיזוק כללי בשיטת הקרוספיט כחלק מההכנה הטובה ביותר למרוץ.
האימונים יחלו ב-6 לאפריל (יום שישי) בשעה 9:00 בבוקר ברחבת הכרמלית בכיכר פריז ויערכו בכל יום שישי עד המרוץ.
כבר רוצים להיכנס לכושר ולא יכולים לחכות לאימונים? מצוין – התקשרו עכשיו לצוות קרוספיט חיפה וקרוספיט קריות בטלפון: 054-3381730
לא יודעים מה זה קרוספיט? כנסו לאתר קרוספיט חיפה ותכירו את שיטת האימון שכובשת את העולם!

..... פרטים כללים וזמני פעילות

קבוצת האימון פתוחה לכל נרשמי המרוץ בחינם. האימונים יערכו בכל יום שישי בחודש אפריל (החל מה-6 לאפריל ועד המרוץ). נקודת המפגש בכיכר פריז בעיר התחתית (רחבת הכרמלית). בכל אימון הקבוצה תעלה את מסלול המדרגות תוך שילוב אלמנטיים טכניים, תרגילי חיזוק ובעיקר הרבה כיף ואנרגיה! נקודת הסיום במרכז הכרמל. חובה להביא בקבוק שתיה, נעלי ריצה ומצב רוח טוב.

..... מה זה קרוספיט ואיך זה יעזור לי במרוץ?

קרוספיט הוא אימון פונקציונאלי שמטרתו להכין אותך לכל אתגר בחיים. בקרוספיט עובדים על המנוע ולא על הפחחות. מרוץ המדרגות מצריך מגוון יכולות – כושר אירובי, אנארובי, טכניקה, יכולת מנטלית ועוד. בקבוצת האימון נלמד לא רק לרוץ הכי מהר, אלא הכי אפקטיבי, ונפתח תוך כדי מגוון רחב של יכולות וכישורים פיזיים. ממש כמו באימוני הקרוספיט עצמם. לא צריך לפחד – האימון מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים. או כמו שאומרים בקרוספיט – לא צריך להיות אלוף כדי להתחיל…אבל צריך להתחיל כדי להיות אלוף!

6   17   5

IMG_2698   94   48   63   IMG_2930          crossfit haifa logo small