* * *

Q&A

* * *

..... מתי המרוץ?

המרוץ יתקיים ביום שישי ה-4 למאי. הגעה למתחם תתאפשר החל מהשעה 6:00 כאשר ההזנקה תתבצע בשעה 8:00 בדיוק. יש להגיע לפחות שעה לפני ההזנקה לעמדות ההרשמה לקבלת ערכות ההזנקה.

..... מי יכול להשתתף?

כולם!
המרוץ מיועד לספורטאים מקצועיים, ספורטאים חובבים, צעירים, משפחות וילדים. כל אחד יכול למצוא את המקצה המתאים לו ולבלות יום של ספורט, בריאות וחוויה חיפאית אורבנית מיוחדת.

..... מה המקצים?

במרוץ מקצה עממי שמתאים לכולם, מקצה תחרותי כולל קטגורית נוער מוזלת ומקצה עלית לספורטאים מנוסים

..... כמה עולה להירשם לכל מקצה?

השנה כל ההרשמות כוללות את חולצת המרוץ מנדפת זיעה איכותית (למעט מקצה “עממי – ללא חולצה”). להלן עלויות ההרשמה:
מקצה תחרותי – עלית: 129 ש”ח
מקצה תחרותי – קטגוריות גיל: 89 ש”ח
מקצה תחרותי – נוער (במחיר מסובסד): 69 ש”ח
מקצה עממי – ללא מדידת זמנים: 59 ש”ח

..... מהו מסלול המרוץ?

המרוץ מתחיל בקמפוס הנמל ומסתיים בגן האם במרכז הכרמל. המסלול עובר בכל שכבות העיר השונות החל מהעיר התחתית, הדר ובמעלה הכרמל עד הפסגה. אורך המסלול 3 ק”מ במעלה 1,075 מדרגות (1,500 למקצה העלית) וצבירת גובה של כ-300 מטר. לחצו כאן למפת המסלול המלאה.

..... זה נראה קשה, מה אם לא אצליח?

המרוץ אמנם מאתגר אבל כל אחד יכול להשתתף ולסיים בהצלחה. אם אתם קצת פחות בכושר או מגיעים עם ילדים, אפשר לקחת את הזמן קצת יותר וליהנות מטיול חוויתי וספורטיבי.

..... יש פרסים?

ברור!
במקצה התחרותי-עלית יחולקו פרסים כספיים בסכום של 12,000 ש”ח + סופ”ש מפנק בסוויטה המפוארת של מלון דן פנורמה. במקצה ה”תחרותי-קטגוריות גיל” יחולקו לזוכים במקומות 1-3 גברים/נשים גביעים ופרסים. בנוסף נחלק ונגריל בין כלל המשתתפים פרסים יקרי ערך.

..... מה מקבלים בהרשמה?

כל משתתף מקבל מספר חזה, סיכות, חולצת המרוץ, בקבוק מים וסיכוי לזכות במגוון פרסים גדולים וקטנים שיחולקו בסיום המרוץ.

..... איך חוזרים לקמפוס הנמל בסיום?

ניתן לרדת כמובן ברגל או לקחת אוטובוס שמגיע תוך כעשר דקות בחזרה. בנוסף יתאפשר לשריין לוקר לשמירת חפצים יקרי ערך (השירות בחינם) שיעלה לנוחיותכם ממתחם ההזנקה למתחם הסיום בגן האם. מספר התאים מוגבל ולכן מומלץ להגיע מוקדם לתפוס מקום.

..... כיצד מומלץ להגיע למרוץ?

מומלץ להגיע לקמפוס הנמל (מתחם ההזנקה) בתחבורה ציבורית (מטרונית, רכבת וכו’) אשר כולם נמצאים במרחק הליכה קצרצר מהקמפוס. במידה ובכל זאת מגיעים עם רכב, ישנן חניות בקרבת הקמפוס.

..... אני רוצה להתאמן, מה כדאי לעשות?

מצוין!
כחודש לפני המרוץ תיפתח קבוצת האימון הרשמית של מרוץ המדרגות של חיפה בהובלת צוות מאמני קרוספיט חיפה. כנסו לקבוצת המרוץ בפייסבוק ותישארו מעודכנים אודות זמני האימון. אתם יכולים גם להיכנס לעמוד הטיפים והאימונים וללמוד מהמאמנים המומחים של קרוספיט חיפה.

..... איזה כבישים ייסגרו במרוץ?

ניתן לראות במפת מסלול המרוץ את תוואי המרוץ ואת כל הנקודות והרחובות בהם עובר המסלול. הכבישים בהם המרוץ עובר ייסגרו לתנועת רכבים מהשעה 7:45 ועד השעה 10:00 בבוקר. שאלות נוספות בדבר סגירת הרחובות ניתן לשאול בעמוד הצור קשר או במוקד העירוני 106.

..... יש לי שאלה שלא מופיעה פה, כיצד אני יוצר איתכם קשר?

נשמח לשמוע מכם!
כנסו לעמוד הצור קשר באתר וצוות המרוץ יחזור אליכם בהקדם האפשרי. אם זו שאלה שרלוונטית לעוד אנשים, נשמח אם תשתפו בקבוצת הפייסבוק הרשמית של המרוץ.

2 Comments

  1. Shani

    אחלה מרוץ! שיהיה בהצלחה לכל המשתתפים

    Reply
  2. shpitz

    שנה שעבר מקום 131 כבוד! השנה מצטרף לאימונים ומגיע לעשירייה הראשונה

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *